עבודה בהזמה ע"פ תמונות חתונה

09.02.2020 שתפו 

לכבוד חג האהבה החלטנו לתת לכם הצצה קטנה אל תהליך היצירה של עבודה בהתאמה אישית שהוזמנה מאיתנו לכבוד חתונה של זוג אספני אמנות. לפני מספר שבועות פנו אלינו משפחה של זוג לונדוני אשר התוודעו לעבודות שלנו במהלך השנים. הם סיפרו לנו שהזוג, חובבים ואספנים של עיצוב ואמנות, התחתנו לאחרונה ובתור מתנה יחודית לחתונה הם הזמינו מאיתנו יצירה בהתאמה אישית אשר תתפוס את המהות של האירוע המיוחד.

 

בשלב הראשון קבלנו מהם ערמה יפה של תמונות והקשבנו לסיפורים על הזוג, על האירוע ועל הלוקיישן –  ווילה עתיקה באיזור כפרי בממלכה הבריטית. השלב השני היה לבחור פורמט ליצירה. בחרנו בפורמט שוכב , אשר יאפשר להציג את הסביבה בצורה מיטבית, ובקומפוזיציית "S" דינמית אשר תוביל את המבט בין מוקדי העניין ביצירה. בשלב הבא בנינו בתוכנת פוטושופ קולאז' גס אשר איפשר לנו לבחון ולדייק את ההיררכיה בין הרכיבים השונים.

 

כמו בקולאז', הטכניקה שלנו מאפשרת לחבר מספר דימויים ליצירה אחת, אך בניגוד לשפה החזותית שלו המאופיינת באסתטיקת "גזור\הדבק" גסה, אנחנו מקפידים על אחדות סגנונית וטקסטורלית, תוך הפשטה של הדימויים לצלליות מורכבות ורב מימדיות. לאחר שהמיקומים והיחסים בין המרכיבים נקבעו, מתחילה עבודת התרגום והפיענוח: כיצד לתאר את הדימוי בעבודת שיבוץ של שבע שכבות של מגזרות פרספקס דק, היושבות במדוייק זו על זו ובעזרת תאורת לד אחורית (בחרנו בגוון תאורה לבן חם) ויוצרות, בעזרת ניתוב של אור וצל את כל מנעד הגוונים בעבודה.

חלקי העבודה לפני ההרכבה:

העבודה המורכבת עם תאורה כבויה:

ועם תאורה דולקת:

עוד אינפורמציה על העבודה תוכלו לקבל כאן. להזמנת יצירה בהתאמה אישית מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.