סוס עץ לנינה

11.07.2020 שתפו 

אין מילים לתאר את האושר והגאווה שאנו חשים כאשר נינה זוחלת אל סוס העץ החדש-ישן שלה ומסמנת לנו להרים אותה אליו. הבת הבכורה שלנו והילדה הראשונה מצד שתי המשפחות קבלה את השם נינה בין השאר מתוך הכוונה להוקיר את סבתי וסבות הרבאים שלה שהיא לא תכיר בגלגול הזה. כמו שמה, צעצוע הילדים הנוסטלגי שיצרנו לה מפריטים ישנים שיצאו משימוש מסמל בשבילנו את הקשר והכבוד לעבר, אשר מתוכו נובע ללא הפסקה החדש והעכשווי.

↓↓↓ לחצו על הדימוי למטה לסירטון. מומלץ לצפות ממש (אבל ממש) עד סופו ↓↓↓


חומרי הגלם: שאריות עץ, עמוד של מיטה ישנה, מקל של מטאטא, שאריות בד, חוטי טריקו אשר נחתכו מחולצה ישנה.


התמזל גם מזלנו עם ביקור של מעצבת הפנים נטלי קחן בכר מסטודיו NKB אשר באה אלינו לסטודיו לאסוף מנורה שולחנית מסוג DIY can lamp ושני שעוני קיר מסוג Jaffa Clocks לעיצוב משרדי צוות החדשנות של עיריית תל אביב "IMPACT TEAM" אשר התבסס על מיחזור ושימוש בחומר מצוי וכאשר הבחינה בסוס העץ חטפה אותו מיד לצילומי המשרד.

עיצוב חלל: סטודיו NKB, צילום: שי וליץ (Shay Y. Velich)
לאור מספר האנשים שכבר הביאו עניין רב ביצירה אנחנו מקבלים הזמנות לייצור וגם, בסיום גל הקורונה, נפתח קורס לקהל הרחב אשר במסגרתו תוכלו ליצור עוד סוסים מיוחדים שכאלו, תוך התנסות בנגרות ובעקרונות עיצוב בחומר מצוי. צרו איתנו קשר להרשמה מוקדמת דרך מייל, טלפון, או בטופס יצירת קשר – לחצו פה לטופס ולפרטי ההתקשרות.